REJESTRACJA

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w X Jubileuszowym Zjeździe Polskiego Towarzystwa Onkologii i Hematologii Dziecięcej, który ze względu na sytuację epidemiczną odbędzie się w przestrzeni wirtualnej.
    Relacja na żywo dostępna będzie na platformie internetowej http://online.gradatim-sympozja.pl/ w dniach 6-8 maja 2021r., a bezpłatny udział możliwy jest tylko po rejestracji/zalogowaniu się.
    Uprzejmie informujemy, że już teraz mogą Państwo dokonać rejestracji na stronie relacji, postępując według poniższej instrukcji. Początek transmisji zaplanowany jest na czwartek 6 maja 2021r. od godziny 11:00 zgodnie z programem Zjazdu.
    Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa i aktywnego udziału w Zjeździe. W oknie relacji (za pośrednictwem czatu) będą Państwo mogli zadawać pytania prelegentom podczas transmisji Wydarzenia. Dla Państwa wygody poniżej zamieszczamy instrukcję rejestracji oraz logowania.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Łączymy wyrazy szacunku
Zespół Gradatim


Instrukcja logowania dla Uczestników

Relacja X Jubileuszowego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Onkologii i Hematologii Dziecięcej w czasie rzeczywistym dostępna będzie dla zalogowanyc uczestników na stronie https://online.gradatim-sympozja.pl w dniach 6-8 maja 2021r.

Jeśli do tej pory nie brali Państwo udziału w wirtualnych wydarzeniach Gradatim to prosimy o utworzenie konta:
1. wybrać ZALOGUJ w prawym górnym rogu
2. nacisnąć przycisk REJESTRACJA po prawej stronie
3. wybrać Numer Prawa Wykonywania Zawodu (w oknie proszę wybrać zawód)
4. dalej postępować z wymogami systemu.

Jeśli posiadają Państwo już konto, to należy się zalogować w następujący sposób:
1. wybrać ZALOGUJ w prawym górnym rogu
2. nacisnąć przycisk ZALOGUJ po lewej stronie
3. dokonać logowania poprzez wpisanie adresu e-mail oraz hasła nadanego przy rejestracji
*4. (opcjonalnie) w przypadku zapomnienia hasła należy kliknąć „Nie pamiętam hasła” w prawym dolnym rogu, a następnie na Państwa adres e-mail, podany przy rejestracji, zostanie wysłane nowe hasło